Блог про подорожі.

Зараз стало дуже модно вести блог про подорожі, або як знову-таки модно це називають “тревел-блог”. Я теж вирішив зробити свій персональний тревел блог, в якому буду ділитися враженнями від власних мандрівок. Тобто, мій блог про подорожі, це не копіпаст з інтернету і не переклад інших сайтів. Всі матеріали на сайті — унікальний контент, котрий публікується саме в момент подорожі, а не за кілька місяців після її закінчення.

Саме тому, мені особисто не вистачає часу на написання багатьох статей, бо я подорожую, а час в подорожі коштує набагато більше, а ніж час проведений в своєї оселі. Тому, і немає в моєму блогу кожнодневних апдейтів та кілотонн фото та відео матеріалів. Із-за об малі часу статті виходять лаконічні та трохи сумбурні, бо хочеться багато чого розповісти, а часу на писанину категорично не вистачає.

Ну, мабуть, закінчу виправдовуватись, а скажу кілька слів про свій тревел-блог. На сьогодні майже три місяці триває подорож по Південно-східній Азії. Зараз знаходжусь в Індонезії, на острові Балі.

В своєму блогу про подорожі я публікую тільки те, що мене особисто вразило, або ту інформацію про різні країни, яка може допомогти іншім в улаштуванні самостійної подорожі. Матеріалу поки що не багато, але, враховуючи те, що я очікую ще кілька місяців подорожі, гадаю, що матеріалу буде достатньо. Було б кому читати. На цьому інтродукцію закінчую і запрошую завітати на мій блог про подорож різними країнами.

http://welltravelling.com/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s